Strona domowaDo��cz do nas!

Trenerzy

ROBERT JOŃCZYK

urodzony 1967 r. w Jaworznie w woj. śląskim.
Trener piłki nożnej z licencją UEFA PRO, nauczyciel
i wychowawca klas sportowych. Pracę rozpoczął w
1990 r. w Victorii Jaworzno z seniorami. Przez wiele lat trener dzieci, młodzieży i seniorów w Cracovii.
Pracował również z seniorami Arki Gdynia, Zagłębia Lubin, Puszczy Niepołomice.


 

KAROLINA DEC

urodzona 1988 r. w Katowicach. Absolwentka AWF Katowice, specjalizacja: gimnastyka korekcyjna. Ukończyła kurs trenera II klasy piłki nożnej. Jest też instruktorem sportu - tenisa ziemnego. Od 10 lat czynnie gra w piłkę nożną w klubie KKS CZARNI SOSNOWIEC (obecnie EKSTRALIGA). Uczestniczyła w wielu konferencjach związanych ze szkoleniem dzieci i młodzieży w piłce nożnej m .in.: All about football - Warszawa 2013


 

MICHAŁ NOWAKOWSKI

urodzony w 1988 r. w Sosnowcu. Posiada uprawnienia trenera PZPN C/ UEFA B z ramienia Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Uczestniczył w szkoleniu ,,Doświadczenie dziecka na Campie" (m.in. podstawy pracy z dziećmi, sztuka skutecznej komunikacji i motywacji, praca zespołowa itp.).
Brał też udział w Konferencji Metodyczno - Szkoleniowej dla Trenerów, Instruktorów Śląskiego Związku Piłki Nożnej (m.in. przygotowanie sprawnościowe w zespołowych grach sportowych).


 

TOMASZ TRZASKA

urodzony w 1990 w Krakowie.
Student krakowskiego AWF. Trenował w Szreniawie Koszyce, Hutniku Kraków, Proszowiance Proszowice
i Victorii Skalbmierz. Grał na pozycji bramkarza.
Jako trener pracuje od 2012 roku, najpierw w Coerver Coaching Kraków, a obecnie w Akademii Piłkarza Grzegorza Mielcarskiego. 


 


PAWEŁ PALUSIŃSKI

Urodzony w Krakowie 1984. Absolwent Akademii Pedagogicznej przez większość życia związany z Wisła Kraków w której spędził 12 lat jako zawodnik grając na pozycji obrońcy oraz 6 lat jako pracownik klubowy. Organizator EURO2012 jako Oficer Łącznikowy dla Reprezentacji Grecji, obecnie związany z organizacja ME U21 2017. 


 

 

ANDRZEJ

 

Trener pracujący w oddziale Kraków

 

 

ANDRIJI

Trener pracujący w oddziale Jaworzno, pochodzi z Białorusi

Korzystają…c ze strony wyrażasz zgodę™ na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej